D-LINK DMC-920T, 10100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm

D-LINK DMC-920T, 10100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm

Tīkla kartes

D-LINK DMC-920T, 10100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm

107.50 €

līdz107.50 €

Cenas un piedāvājumi

Uzziniet no pārdevējiem, vai šis piedāvājums ir noliktavā - atzīmējiet piedāvājumus zemāk, ievadiet savus kontaktus: mēs nosūtīsim pieprasījumus katram veikalam no jūsu izvēlētā saraksta un atsūtīsim jums atskaiti uz elektronisko pastu. Vairāk informācijas par "Uzzināt pieejamību".
Foto
Informācija
Cena, €
Opcijas
D-LINK DMC-920T, 10 100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm
D-LINK DMC-920T, 10 100BASE-TX to 100BASE-FX Single-mode Fiber ( 20km, SC ) Dual-wavelength Media Converter, Transmitting and Receiving wavelength: TX 1550nm; RX 1310nm
buynow.lv
star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
107.50 €
more_vert
Uzzināt no pārdevējiem, vai šis piedāvājums ir noliktavā
Kāds skaits jums interesē?
  • lightbulb_outline

    Vairs nevajag apzvanīt veikalus - tikai aizpildiet šo formu

  • check

    CSV nosūtīs pieprasījumus izvēlētājiem pārdēvējiem un ziņos jums rezultātu

  • check

    Bez spama! CSV nosūtīs jums tikai nepieciešāmo

  • check

    Bez saistībām

  • thumb_up

    Tas ir bezmaksas

Saņemt ziņu, kad cena pazemināsies līdz €

Atsauksmes un komentāri

Līdzīgie produkti - 890