Privātuma politika

Personīgas informācijas privātuma politika (turpmāk - Politika), tiek pielietota visai informācijai, kuru CSV vai to partnieri var saņemt no Lietotāja, kad viņs lieto CSV pakalpojumus. CSV ir tiesīgs jebkādā brīdī mainīt vai grozīt šos noteikumus bez speciāla paziņojuma.

Kādus datus mēs pierakstam

CSV savāc informāciju, kas palīdz uzlabot mūsu servisus un pakalpojumus, sākot no lietotāju iestājumiem un beidzot ar sarežģītajam funkcijām.

Informāciju mēs ņemam no sekojošiem avotiem:
 • Tehniskā informācija: informācija par ierīci, caur kuru jūs apskatāt lapas, tādu kā operētājsistēmas modelis, ekrāna izmērs, un citus datus, kurus “sniedz” jūsu ierīce aplūkot CSV lapas.
 • Meklēšānas vēsture: meklēšānas teksts un attiecīgā rezultātu attēlošana, lai analizēt cik jūsu meklēšānas pieprasījums atbilst meklēšānas rezultātiem.
 • Apmeklējumu vēsture: kad jūs apskatāt produktu lapas, šie dati automātiski saglabājas žurnalā, tādā veidā mēs varam noteikt populārus produktus un atspoguļot tos pareizāk.
 • Personālus datus formās: tos datus, kurus jūs ierakstat formās, lietojot funkcijas “Ir noliktavā” vai “Cenas paziņojums” - to iestājumi tiek saglabāti speciālā vietnē, lai mūsu sistēma varētu apstrādāt un apkalpot jūsu pieprasījumu.
Kā mēs lietojam savāktus datus.

Lietojot savāktus datus mēs varam pilnveidot un uzlabot mūsu servisu lietošānu, kā arī palilināt jūsu lietošānas pieredzi csv.

Balstoties uz meklēšānas vēsturi, mēs varam personalizēt preču piedāvājumus tieši jūsu interesēm - lai rekomendācijas no mūsu puses būtu aktuāli tieši jums.

No apmeklējumu vēstures meš varam sniegt veikaliem visparējas atskaites par viņu preču popularitāti. Tādā veidā, veikali var pievērst vairāk uzmanības tiem produktiem, kas ir populāri un pilnveidot to aprakstu, ieskaitot tehniskos parametrus, atsauksmes un apskatus.

Aizpildot interaktīvas formas CSV, mēs izmantojam jūsu sniegtus datus sekojošā veidā:

 • Jūsu vārds tiek izmantots lai sazināties ar jums
 • Elektroniskā pasta adrese tiek izmantota lai nosūtīt atbildi par jūsu pieprasījumu
 • Telefona numurs nav obligāts lauks. Ja jūs atzīmējat apstiprinājumu, tad mēs nosūtīsim to pārdevējam kopā ar jūsu pieprasījumu.
Funkcijas īpašības “Ir noliktavā” un “Cenas paziņojums”:
 • Kad jūs aizpildat formu, tad csv sistēmā tiek izveidots jauns uzdevums
 • Šis uzdevums tiek apstrādāts un realizēts automātiski
 • Jūsu kontaktdati tiks sniegti pārdevējam (veikalam) tikai ja viņš atbild pozitīvi.
 • Ja pārdevēja atbilde ir negatīa, tad viņš nesaņems jūsu personīgus datus.
Tas darbojas sekojoši. Piemēram, “Ir noliktavā”:
 1. Jūs aizpildat formu ar savu vārdu un epastu.
 2. Pārdevējam (veikalam) tiek nosūtīts pieprasījums, ka lietotājam ar tādu vārdu ir interese - vai šis produkts ir pieejams noliktavā konrētā skaitā.
 3. Ja pārdevējs atzīmē JĀ, tad mēs rādam viņam jūsu epastu un telefona numuru (ja jūs to uzrakstījāt pieprasījumā)
 4. Ja pārdevējs atzīmē NĒ, tad viņam ir zināms tikai jūsu vārds.
Piemēram, “Cenas paziņojums”:
 1. Jūs aizpilat formu ar savu vārdu, epastu un cenu, kura jūs interesē par konkrēto produktu.
 2. Pārdevējam (veikalam) tiek nosūtīts pieprasījums, kar lietotājam ar tādu vārdu ir interese nopirkt produktu par citu cenu.
 3. Ja pārdevējs atzīmē APSTIPRINĀT, tad mēs rādam viņam jūsu epastu un telefona numuru (ja jūs to uzrakstījāt pieprasījumā)
 4. Ja pārdevējs atzīmē ATTEIKTIES, tad viņam ir zināms tikai jūsu vārds.