Akvafor.lv

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
- 119 предложений

Контакты

Часы работы

 • access_timeСейчас закрыто
 • ПН:
  09:00 - 18:00
 • ВТ:
  09:00 - 18:00
 • СР:
  09:00 - 18:00
 • ЧТ:
  09:00 - 18:00
 • ПТ:
  09:00 - 18:00
 • СБ:
  Закрыто
 • ВС:
  Закрыто

Контакты

Часы работы

 • access_timeСейчас закрыто
 • ПН:
  09:00 - 18:00
 • ВТ:
  09:00 - 18:00
 • СР:
  09:00 - 18:00
 • ЧТ:
  09:00 - 18:00
 • ПТ:
  09:00 - 18:00
 • СБ:
  Закрыто
 • ВС:
  Закрыто

О магазине Akvafor.lv

Mēs darbojamies tirgū no 1997. gada. SIA AQUALAT ir Latvijā PIRMAIS tirdzniecības markas AQUAPHOR izplatītājs. Augstas tehnoloģijas kompānija AQUAPHOR, dibināta 1992. gadā, ir mūsu lielākais partneris. AQUAPHOR ir pašu izstrādes, ražošana un idejas realizēšana gala produktā. Tirdzniecības markas AQUAPHOR ūdens attīrītāji spēj attīrīt ūdensvada, akas un urbumu ūdeni jebkurā vietā pasaulē. Tādu sasniegumu pamatā ir mūsdienu zinātnes izstrādes un pirmrindas tehnoloģijas dzeramā ūdens attīrīšanas materiālu jomā, kā arī kompānijas AQUAPHOR darbinieku augstais zinātnieku potenciāls. Tirdzniecības markas AQUAPHOR ūdens attīrītāju augsto kvalitāti apstiprina Starptautiskās korporācijas LGA sertifikāts un Starptautiskais sertifikāts ISO 9001:2000. Kompānija AQUAPHOR tehnoloģijas sadzīves dzeramā ūdens attīrīšanas jomā ir aizsargātas ar 53 patentiem (41 – KF un 8 – ASV). AQUAPHOR filtru attīrīto ūdeni rekomendē bērnu pārtikas gatavošanai, ko apstiprinājis Krievijas Veselības aizsardzības ministrijas Toksikoloģijas institūts.

SIA AQUALAT pastāvīgi paplašina sortimentu un pakalpojumu sfēru ūdens attīrīšanas tehnoloģijas jomā, pievēršot īpašu uzmanību mūsu piedāvāto produktu visaugstākajai kvalitātei.
Mūsu attīstības galvenie virzieni:
- ūdens attīrītāju, ūdens attīrīšanas sistēmu, līdzīgo un papildus produktu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība;
- ūdens attīrītāju pircēju un lietotāju konsultēšana;
- ūdens attīrītāju un ūdens attīrīšanas sistēmu uzstādīšana, servisa apkalpošana un remonts;
- sadarbība ar juridiskām un fiziskām personām!

SIA AQUALAT sadarbojas ar pazīstamākajām un lielākajām firmām, kas darbojas ūdens attīrīšanas jomā. Mēs piedāvājam arī savus tehniskos risinājumus, saskaņā ar katra mūsu klienta vēlmēm. Pirms visu jauninājumu ieviešanas tiek veikti pētījumi mūsu tehnoloģiskajā nodaļā.

SIA AQUALAT lepojas ar to, ka mūsu bizness darbojas ilgi un efektīvi, tāpēc mēs varam saviem cienījamiem klientiem piedāvāt labākās produkta kvalitātes un apkalpošanas cenu attiecības. Mūsu produktu piegāde ir iespējama uz jebkuru pieejamu vietu pēc pircēja vēlmes. Darbs ar mums attaisno jūsu gaidas!
Mūsu devīze – tīrs ūdens katrā mājā!!!

Ключевые слова

Ūdens
Krūzes
Uzmavas krānam
Filtri ar atsevišķu ūdens krānu
Reversās osmozes sistēmas
Krāni
Maģistrālie filtri
Dispenseri
Risinājums privātmājām
Filtri dušai
Filtri veļas mašīnai
Testēšanas komplekti
Sāls
Gaisa jonizatori-attirītāji
Gaisa mitrinātāji
Rezerves daļas

Адрес

Brīvības ielā 169, Rīga

Контактная информация

e-mail: [email protected]
tel.: +371-67314633, +371-22339891

Информация о доставке

1. Latvijas pasts.
Preces piegāde notiek ar Latvijas Pasts kurjeru, vairāk informācijas par piegādi var apskatīt www.pasts.lv . Ja kurjers nespej nodot pasūtijumu Jūms (Jūs nebijāt pēc norādītās adreses), tad Jūms tiks nosūtīts paziņojums un savu pasūtījumu Jūs varēsiet saņēmt Jūsu pasta nodaļā. Jūsu pasūtījuma komplektācija un nosūtīšana notiek 3-5 dienu laikā. Ja pasūtījuma piegāde nav iespējama tad mēs sazināsimies ar Jūms un piedāvāsim alternatīvo variantu vai atmaksāsim pilnu pasūtījuma vērtību, pārskaitot naudu uz Jūsu kontu.
Transporta izmaksas, kas norāditas nosūtītajā Jūms automatiskajā rēķinā, tiek norādītas precēm ar brutto svaru līdz 5 kg. Ja brutto svars pārsniedz 5kg – transporta izmaksas palielināsies saskaņa ar Latviajs pasts tarifiem (Jūms tiks nosūtīts jauns rēķins ar labojumiem).
2. Mana pasta stacija - pakomāts.
Jūsu pasūtījums tiks piegādāts uz izvēlēto pakomātu, www.pastastacija.lv , obligāti norādiet pakomāta adresi pasūtījuma pielikumā. Kad pasūtijums tiks piegādāts Jūms tiks nosutīts SMS ar kodu.
3. Omniva pakomāts.
Jūsu pasūtījums tiks piegādāts uz izvēlēto pakomātu, www.omniva.lv , obligāti norādiet pakomāta adresi pasūtījuma pielikumā. Kad pasūtijums tiks piegādāts Jūms tiks nosutīts SMS ar kodu.
* Pārdevējs ir atbildīgs par preci līdz brīdim, kad prece tiek nodota pircējam vai transporta kompānijai. (Likums par patērētaja tiesībām)